Series
Ratings
220
My MisterRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
NANARated ★ 5.0
Aharen Is Indecipherable Season 2Rated ★ 2.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5