Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.2 First GuardianRated ★ 3.5
Psycho-Pass 3 Movie: First InspectorRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.3 : Vengeance's HorizonRated ★ 3.5
Psycho-Pass: Sinners of the System - Case.1 Crime and PunishmentRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5