Series
Ratings
422
High Potential Season 1Rated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
- A-List to PlaylistRated ★ 3.0