Movies
Ratings
57
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5