Series
Ratings
50
Chicago TypewriterRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0