Titles you rated
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
You Season 5Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 3.5
Partner TrackRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0