Series
Ratings
15- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0