Series
Ratings
19
The WitcherRated ★ 2.0
Altered CarbonRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0