Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 5.0
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.5
Fake AffairRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5