Titles you rated
The RebelRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5