Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5