Movies
Ratings
644- TarotRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 0.5