Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Good BoyRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 2.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Love ScoutRated ★ 2.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 2.0
- DoubtRated ★ 3.0
- 여왕벌게임Rated ★ 1.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
The Naked DirectorRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 1.0
- Good PartnerRated ★ 2.0