Movies
Ratings
844
The ShallowsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.0