Series
Ratings
103
Angel EyesRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0