Movies
Ratings
354
AdamRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Burning ManRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
The ExecutionerRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0