Titles you rated
HeroesRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5