Movies
Ratings
119
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0