Series
Ratings
59
Mercy for NoneRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
Halo Season 1Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.5
DevsRated ★ 4.5
The First Responders Season 2Rated ★ 3.0
Andor Season 1Rated ★ 2.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
Disney Gallery / Star Wars: The MandalorianRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0