Movies
Ratings
321
Julia's EyesRated ★ 2.5
The MythRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Glory RoadRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 2.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
JobsRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 1.0
FameRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 2.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Remember the TitansRated ★ 5.0