Movies
Ratings
496
Ant-ManRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.0