Movies
Ratings
69
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Tokyo Magnitude 8.0: The MovieRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0