Titles you rated
Double JeopardyRated ★ 3.5
FargoRated ★ 5.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
SpyRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 5.0