Movies
Ratings
131
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0