Movies
Ratings
192
Chicken RunRated ★ 3.0
GamerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0