Movies
Ratings
110
The InternRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0