Movies
Ratings
856
The AviatorRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 3.5
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0- The SirenRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 2.0
The Towering InfernoRated ★ 4.5
God of GamblersRated ★ 3.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.0