Titles you rated
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Up for LoveRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 2.0
Instant FamilyRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.5
Like FatherRated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
TogoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5