Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0