Titles you rated
Berlin NobodyRated ★ 0.5
ElleRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 2.0
HimRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
LonglegsRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
HostRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Saint MaudRated ★ 0.5
TogetherRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.5