Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
Solitary Gourmet 2023 New Year’s Eve SpecialRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Plankton: The MovieRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Earwig and the WitchRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The GrinchRated ★ 3.5