Series
Ratings
54- Bad Girl –Glass Ceiling CrushersRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
My Fantastic FuneralRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0