Series
Ratings
170
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
RememberRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Make It or Break It Season 3Rated ★ 4.0
- Make It or Break It Season 2Rated ★ 4.0
- Make It or Break It Season 1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0- The Bionic WomanRated ★ 3.0
- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.5
- Dirty Sexy MoneyRated ★ 3.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.0- The Six Million Dollar ManRated ★ 3.0
The Wonder YearsRated ★ 4.0- VRated ★ 4.0