Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 4.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0