Movies
Ratings
419
The WailingRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 0.5
InsaneRated ★ 0.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0