Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 3.0
Society GameRated ★ 3.0
BLOOD-CRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
It's NightRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5