Movies
Ratings
458
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Gantz:ORated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ColetteRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5