Series
Ratings
11
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5