Series
Ratings
204
Beautiful LifeRated ★ 4.5
Daughters of Bilitis ClubRated ★ 1.5- Stand up!!Rated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 0.5
Beautiful DaysRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0
Summer SnowRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 1.0
What's Up FoxRated ★ 1.0- Star in My HeartRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Long VacationRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Righteous LoveRated ★ 2.0
TomatoRated ★ 3.5
Raising HopeRated ★ 3.0