Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
Yo-Kai Watch: The MovieRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0