Titles you rated
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Accidental Gangster and the Mistaken CourtesanRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 0.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5