Movies
Ratings
166
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5