Series
Ratings
80
Slam DunkRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
WATER BOYSRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0