Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5- UmbrellaRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
MimangRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0