Series
Ratings
29
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
BloodRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0