Titles you rated
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5