Movies
Ratings
826- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
DumboRated ★ 2.5
LoveRated ★ 2.5
Irrational ManRated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
RaceRated ★ 3.0
Before I WakeRated ★ 3.0
CriminalRated ★ 2.5- The Last RideRated ★ 2.0
Triple 9Rated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 2.5
The ClanRated ★ 3.5
The Here AfterRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.5