Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5