Movies
Ratings
86
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 2.5