Movies
Ratings
33
TangledRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0